esl podcast

ESL Podcast

مجموعه English as a Second Language Podcast يا به طور خلاصه همان ESL Podcast يکي از بهترين مجموعه هاي آموزش زبان انگليسي در سراسر جهان به شمار ميرود که به ارائه مکالمات روزمره زبان انگيسي مي پردازد. سازنده گان اين مجموعه آموزش زبان بر اين باورند که سريعترين راه آموزش زبان گوش دادن به صحبت ها و مکالمات و همچنين بحث هايي است که بين افراد انجام مي شود. اکثر مردم براي يادگيري زبان انگليسي از مکالمه ها و همچنين کتاب هاي بسيار دشوار استفاده مي کنند که تنها حدود ?? تا ?? درصد مفهوم آنها را درک مي کنند و اين به معناي به هدر رفتن نيمي از وقت شماست.اما و همچنين در رابطه با معني و کاربرد هر جمله توضيحاتي داده مي شود تا با کاربرد آن در موقعيت هاي مختلف آشنا شويد. مجموعه آموزشي ESL Podcast بارها در اخبار و روزنامه هاي و رسانه هاي بين المللي معرفي شده و مورد تاييد منتقدان و اساتيد دانشگاه ها قرار گرفته است. علاوه بر اين قسمتهاي مختلفي در اين مجموعه قرار گرفته است که ميتوان به يادگيري زبان انگليسي با کمک داستان هاي مختلف با گوينده زن و مرد اشاره نمود همچنين آموزش استفاده از زبان انگليسي در محل کار، چگونگي قبولي در آزمون تافل و … از ديگر بخش هاي اين مجموعه فوق العاده ارزشمند به شمار ميرود.

ESL Podcast توسط يک تيم انگليسي متشکل از اساتيد با تجربه و حرفه اي ساخته شده که از جمله اين اساتيد ميتوان به دکتر Tse داراي مدرکPh.D.i در زبان شناسي و همچنين آموزش زبان انگليسي در دانشگاه هاي Southern California, Loyola Marymount, Arizona, California, Los Angele اشاره نمود. همچنين دکتر McQuillan يکي ديگر از اساتيد معروف اين تيم مي باشد که داراي مدرکPh.D.i در زبان شناسي و همچنين آموزش زبان انگليسي در دانشگاه هاي California, Fullerton, Arizona. هر دو اين اساتيد از پژوهشگران ارشد در مرکز مطالعات و توسعه آموزش زبان انگليسي هستند.

دوستان شما ميتوانيد از اين مجموعه همانند مجموعه فوق العاده Effortless English براي بهبود سطح مکالمه زبان انگليسي خود استفاده کنيد

يک پادکست چيست؟

پادکست يک فايل صوتي است که شما از اينترنت دانلود کنيد. بعد از دانلود،شما مي توانيد آن را بر روي کامپيوتر خود و يا در Mp3 player گوش کنيد.

مجموعه ESL Podcast شامل:

متن کامل (ESL Podcast and English Cafe)
تعاريف
جملات نمونه
سوالات مفهومي
توضيحات اضافي
يادداشت هاي فرهنگي
راهنمايي در بهبود زبان انگليسي

ESLPodcast

درباره ی نئولرن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید خالی است!